м.Ужгород, вул. Капушанська 108А

+38 050 066-30-63

+38 098 066-20-63

Сонячні електростанції

Сонячна енергетика — незалежна енергія!

Пропонуємо якісні сонячні батареї ( панелі ), контролери заряду, мережеві інвертори, провід, конектори та інші. Понад 120 товарних позицій для створення сонячних електростанцій.

Тільки оригінальне обладнання з гарантією від виробника. Гнучка система знижок! Доставляємо безкоштовно по всій Україні!

Сонячна енергетика це:

Забезпечення енергетичної незалежності.

Економне основне чи резервне живлення.

Можливість пасивного заробітку завдяки продажу надлишку виробленої електроенергії по зеленому тарифі.

Екологічно чисте виробництво електроенергії.

Скорочуйте витрати на електроенергію!

Підбирайте та купуйте якісні комплектуючі для власної сонячної електростанції вже зараз. Ми завжди готові проконсультувати вас та допомогти зробити правильний вибір! Економте з нами!

1 м² освітлюваної сонцем поверхні здатний генерувати до 1,1 кВт⋅ч електроенергії за день.

Багато це чи мало?

Порахуйте, скільки квадратних метрів даху, навісів або відкритих майданчиків у Вашому домогосподарстві або підприємстві не затінені. Помноживши цю кількість на 1,1, Ви дізнаєтеся, скільки кіловат-годин сонячної електроенергії щодня даремно розсіюється в атмосферу у вигляді тепла і відбивається назад у космос у вигляді світла.

Як не втратити ці безкоштовні кіловати?

Встановіть на своєму даху або будь-який не затіненій майданчику сонячні панелі, і Ви отримаєте власну сонячну електростанцію, яка забезпечить Ваш будинок або бізнес електроенергією в повному обсязі, або, принаймні, дозволить значно зменшити рахунки за електрику!

Залежно від Ваших потреб і можливостей, Ви можете встановити автономну сонячну електростанцію, яка дасть повну енергетичну незалежність, або мережеву сонячну станцію, яка дозволить економити електроенергію і навіть продавати її надлишки. Крім того, можлива установка гібридних фотоелектричних станцій, які крім повної енергонезалежності також дадуть можливість продавати надлишки вироблення в мережу.