м.Ужгород, вул. Капушанська 108А

+38 050 066-30-63

+38 098 066-20-63

Теплоакомулюючі баки та бойлери

Теплоакумулюючі баки

Теплоакумулюючі баки призначені для виконання акумулювання надлишкового тепла, випромінюваного від різних теплових джерел. Дані прилади приєднуються до теплогенераторів (одного і більше). Акумулюючий бак по своїй функціональності призначений для прямого підігріву води в системі гарячого водопостачання; для попереднього підігріву води; для збереження тепла та інше. Дане обладнання заборонено використовувати для зберігання води гарячого водопостачання.

Переваги теплоакумулюючих баків Теплоакумулюючу бак

 • Легкість і простота в обслуговуванні
 • Простота підключення системи
 • Високий рівень функціональності пристроїв
 • Можливість регулювання температурних режимів
 • Використання різних джерел енергії
  Стабільний температурний режим
 • Тривалий термін для експлуатації
 • Висока продуктивність
 • Зменшений рівень ризику кипіння води
  Економія теплової енергії
 • Пристрій не вимагає частого очищення
 • Обладнання не завдає шкоди зовнішньому середовищі

Конструкція теплоакумулюючих баків

Бак складається з круглого сервісного люка з фланцем. За допомогою люка контролюється внутрішня частина бака. На фланець люка встановлюється нагрівальний елемент, який отримується додатково. Ізоляція в акумулює баку виконана з поліуретанової піни, а зовнішній декоративний корпус виконаний з штучної шкіри. Корпус бака виконаний із сталі, на зовнішню частину бака нанесено спеціальне покриття з використанням нових сучасних технологій.

Монтаж акумулюючих баків

Це обладнання необхідно встановлювати у вертикальному положенні.

Особливості використання теплоакумулюючих баків

Підключення акумулюючих баків до автономної системи опалення дає можливість створити таку систему опалення та гарячого водопостачання, яка приносить додаткові вигоди і компенсує понесені витрати за короткий термін.

Купити — теплоакумулюючі баки

Ви можете придбати зазначений товар, заповнивши спеціальну форму заявки на даному сайті. При виникненні будь-яких питань, звертайтеся до фахівців-консультантів сайту, які допоможуть Вам вибрати необхідний товар!

БОЙЛЕРИ

Особливості та характеристики бойлера

Гаряча вода є одним з найважливіших і необхідних зручностей в житті сучасної людини.

Причому наявність гарячої води важливо не тільки в побуті і в домашній обстановці, а й в офісі, або в іншому робочому приміщенні .

Для забезпечення роботи системи гарячого водопостачання, існує кілька варіантів, серед яких кожен споживач зможе вибрати для себе максимально підходящий.

Одним із сучасних і досить широко використовуваних способів забезпечити наявність гарячої води в певному приміщенні (інакше кажучи, за місцем, а не з суміщенням елементів центральної системи) є установка водного нагрівача — бойлера. Фактично, з суті свого пристрою і принципу роботи, бойлер являє собою спеціальну ємність, яка заповнюється певним (по місткості ємності) об’ємом води, яка згодом піддається нагріванню.

Відмінною особливістю бойлерів серед решти пристроїв, які забезпечують подачу гарячої води в приміщення і його опалення, є те, що воду, яку користувач забирає з бойлера, можна використовувати в побутових цілях — вода буде відповідати встановленим нормам санітарії, і не заподіє шкоди користувачеві при взаємодії з побутовими предметами та іншими поверхнями. Решта пристрої (такі як котли, наприклад) в підсумку нагріву надають для використання воду технічного складу, яку застосовувати для миття посуду та побутових поверхонь, наприклад, категорично не можна.

Основними перевагами у використанні бойлера є:

 • Оптимальний підігрів води, з можливістю визначення температури;
 • Можливість використовувати необхідний обсяг води і контролювати її витрата (а також гнучкість вибору оптимального обсягу, виходячи з обсягу використовуваного бойлера;
 • Простота у використанні та експлуатації;
 • Швидкість нагріву води, з можливістю вибору оптимального режиму потужності — для швидкого нагрівання або економічного підтримки рівня температури;
 • Відповідність основним нормам і вимогам гігієни та безпеки.