м.Ужгород, вул. Капушанська 108А

+38 050 066-30-63

+38 098 066-20-63

Виготовлення воріт

Наша компанія виготовляє ворота різних конструкцій і дизайну.

У нинішній час дуже актуально обмеження доступу на приватну територію. В’їзні ворота зазвичай використовують для того, щоб захистити територію від зовнішнього простору. Вони бувають зазвичай відкатні або розпашні. Вибираючи для себе тип воріт, враховуйте їх особливості.
При виготовленні металевого каркаса воріт ми використовуємо трубу 40×60мм (товщина стінки 2 мм), і стовпи 80х80мм або 100х100мм (товщина стінки 3 мм). У комплект входять регульовані петлі, штирі, засув, кришки та інша необхідна фурнітура. Відповідно до бажань замовника, металевий каркас воріт може бути пофарбований порошковим покриттям, оцинкований або і те й інше.
Наша фірма надає можливість замовнику самому вибрати матеріал для обшивки воріт. Ворота з обшивкою з дерева або металу виглядають дуже естетично. За бажанням замовника, виробляючи ворота, ми можемо виготовити одну тільки раму, не роблячи її обшивку своїми матеріалами. Також, замовник може при бажанні самостійно виконати монтаж воріт. Для цієї мети призначені набори комплектуючих і відповідної фурнітури для установки воріт .

Відкатні ворота

Якщо розпашні ворота займають додаткове місце при відкриванні, то відкатні ворота в цьому відношенні більш зручні. Вони дозволяють ставити автомобіль впритул до воріт. Вони значно стійкіші до погодних умов за рахунок того, що відкатна система надійно схована. Така конструкція воріт відрізняється підвищеною надійністю.
Оскільки відкатні ворота розташовуються вище рівня землі і при відкритті не вимагають багато місця, то клієнти все частіше віддають перевагу установці воріт консольного типу. З огляду на суворість нашого зимового клімату, установка такого типу воріт є оптимальним варіантом, адже взимку для відкриття воріт не потрібно прибирати сніг (виняток — дуже сильні снігопади) і відкатні ворота стійкіші по відношенню до сильного вітру.
Клієнт може вибрати на свій смак відповідний матеріал для покриття / заповнення рами воріт (дерево, метал, сітка, панель і т.д.). Також клієнт може замовити ворота з установкою або без, або зробити заповнення каркаса воріт на власний розсуд. Як правило, розмір воріт в 4000 мм — достатній для більшості клієнтів.

Розпашні ворота

Якщо ви віддаєте перевагу класичну і надійну конструкцію, то вибирайте розпашні ворота. Ця традиційна система перевірена часом. Оснащення таких воріт автоматикою, забезпечить вам додаткову зручність в експлуатації. Однак наявність стулок в деяких ситуаціях розглядається як негативна риса. Вони займають додаткове місце при відкриванні, можуть заважати в’їзду транспорту, а також бувають проблеми при відкриванні таких воріт в разі сильного вітру, снігопаду і морозу.
Як правило, ми рекомендуємо вибирати розпашні ворота там, де немає можливості встановити відкатні ворота (наприклад, нестача місця збоку), або якщо ворота використовуються дуже рідко.
Клієнт може вибрати на свій смак відповідний матеріал для покриття / заповнення рами воріт (дерево, метал, сітка, панель і т.д.). Також клієнт може замовити ворота з установкою або без, або зробити заповнення каркаса воріт на власний розсуд. Наша фірма виробляє і встановлює ворота різних конструкцій і дизайну. Як правило, отвір для воріт в 4200 мм — достатній для більшості клієнтів.

Хвіртка

Хвіртка — це важливе доповнення до всіх типів воріт. Хвіртка дозволить полегшити доступ на територію, будучи важливою частиною паркану. Розмір хвіртки зазвичай становить близько 800 — 1100 мм. Встановлюємо замок з нержавіючої сталі, фурнітуру з алюмінію, регульовані петлі. Можна доповнити хвіртку фоносистемою (в тому числі з відео), яка дозволяє відкрити хвіртку не виходячи з дому — одним натисканням кнопки. Хвіртка подовжує термін життя воріт, тому що вам не доведеться виходячи з дому, відкривати в’їзні ворота.